Sundirect lubab kvaliteeti

Sundirect lubab kvaliteeti

Sundirect pakub kõige kõrgema kvaliteediga küttepaneele, mis on turul saadaval, iga tootmisprotsess on hästi kavandatud ja kõik paneelid kontrollitakse hoolikalt enne tehasest väljumist.

Ettevõttesiseselt toodetud süsinikkristallkütteelement

Kõigist osadest, mis määravad paneelide kvaliteedi ja eluea, teeb kütteelement olulise vahet. Me suudame selle kvaliteedi tagada, kuna kütteelementi toodetakse meie enda juures. Võrreldes meie konkurentidega, kes kasutavad süsinikkiust kütteelementi, pakume me ainulaadset süsinikkristallide versiooni. Kasutame süsinikkristallide tootmiseks Saksa tehnoloogiat, mis on süsinikkiust täiustatud versioon. See kõrvaldab kuumade kohtade probleemi ja loob ühtlasema pinnatemperatuuri (10 kraadi piires). Lisades erilisi keemilisi materjale tindile, mis tekitavad soojust, parandab Sundirecti süsinikkristallide kütteelement veelgi, eriti kui töötatakse umbes 100-kraadise töötemperatuuri ümbruses.

Parem disain, parem tõhusus

Paneeli konstruktsioon on selle tõhususe seisukohast väga oluline. Me kasutame valgeid alumiinium- või klaas-/peegelpindu küttekeha kohal, et ümardada disaini. Kõik Sundirecti paneelid kasutavad kütteelementi, isolatsioonimaterjali ja peegelduskihti. Enamik konkurente ei kasuta isolatsioonimaterjale lihtsamate tootmisetappide tõttu, samas kui see on disaini puhul üks olulisemaid tegureid. Me kasutame paneeli sees 3 mm paksust klaaskiudude isolatsiooni, mis vähendab energiakadu, mille tulemuseks on energiasääst, mis muudab meie paneelid 7-8% tõhusamaks.

"SMP" kvaliteedikontrolli süsteem

Hea kvaliteedikontrollisüsteem tagab, et kõik meie tooted vastavad kõrgeimatele nõuetele. Me toodame vastavalt ISO9001 standardile, mis muudab iga tootmisetapi jälgitavaks. Lisaks sellele on Sundirectil omaenda sisemine kvaliteedikontrollisüsteem nimega "SMP" QC süsteem. Igal paneelil on jälgitav seerianumber, mis on seotud kogu tootmisega seotud teabega, samuti pärast tootmist tehtud termopildiga.