Sundirect infrapuna küttepaneelid on teie kodu jaoks parim kütte lahendus, need aitavad teil ja teie perel püsida soojas ilma suurte kulutusteta. Infrapunakütteseadmeid peetakse parimateks energiatõhusateks küttelahendusteks. Nad ei raiska energiat ja soojus ei säili õhus, vaid eluruumi struktuuris, mis võimaldab infrapunakütteseadmetel säilitada mugavat temperatuuri. Infrapunapaneel aitab teil saavutada tervislikku soojust taskukohase hinnaga. Sundirect-paneelid on 100% ohutu ja tervislik küttesüsteemi valik, mis ei tekita süsinikmonooksiidi. Saate oma uuendusliku küttepaneeli paigaldada seinale või lakke, seega säästate põrandapinda. Teie siseruumide või välise infrapunaküttesüsteemi täielik juhtimine on võimalik tänu Wi-Fi-funktsioonile. Need kvaliteetsed küttepaneelid on tervisele kasulikud ja sobivad ideaalselt joogastuudiotesse, kodudesse või mis tahes muudesse elamu- või ärikinnisvaradesse.

LAI VALIK INFRAPUNA KÜTTEPANEELE

NUTIKAD KÜTTETERMOSTAADID

Kõige mugavama kütteelamuse saamiseks on võtmetähtsusega kontrolli omamine. Sundirecti nutikad küttetermostaadid on esimesed spetsiaalselt infrapunakütteseadmetele mõeldud juhtimissüsteemid. Meie nutikate termostaatidega saate nüüd täielikult kontrollida meie Plus-seeria küttekollektiive ja säästa ennetavalt energiat meie ainulaadsete täiustatud funktsioonide abil.

Eelmine
Järgmine

WIFI PANEL
KONTROLL

SUNDIRECT nutirakendusega saate hõlpsalt ja kuluefektiivselt kontrollida piirkonna kütmist. See Wi-Fi küttejuhtimine võimaldab teil suurendada energiasäästu kuni 10% võrra.

 

KUI PALJU SÄÄSTATE KÜTTE PEALT

Säästke energiat ja raha meie infrapunapaneelidega

"Alexa, lülita küte sisse"

Juhtmevaba infrapuna paneeli
juhtimine Alexa kaudu.

Kunagi varem ei ole olnud nii lihtne kütmist kontrollida ja samal ajal energiat ja raha säästa. Nüüd saate ühendada juhtmevaba Sundirecti infrapunapaneeli koheselt Alexa häälteenusega. Ütle Alexale lihtsalt soovitud temperatuur, istu maha ja lõõgastu oma kodu mõnusas soojuses.

SERTIFIKATSIOON