Häälega juhitav traadita kaugjuhtimisega termostaat

Sundirect Smart1.0 Pro on Smart1.0-l põhinev WIFI-ühendusega traadita termostaadi uuendatud versioon.

Veelgi suurema energiasäästu ja mugavuse saavutamiseks oleme välja töötanud Smart 1.0 Pro, mis on ainulaadne juhtimissüsteem, mis on mõeldud meie infrapunakiirgurite jaoks ja millel on WIFI-funktsioon.

Sundirect Smart 1.0 Pro juhtimissüsteemiga on kaasas termostaat ja seda saab juhtida ka Sundirect Smart Appi kaudu. See ühildub kõigi Sundirect Plus tootesarja infrapunakütteseadmetega. Meie nutika juhtimissüsteemiga saate oma kütte üle täielikku kontrolli Sundirecti rakenduse abil kaugjuhtimise teel mis tahes iOS- või Android-seadmest. Saate ühe termostaadi siduda mitme samas ruumis asuva paneeliga ja juhtida kõiki korraga ühe rakendusega. Nüüd on teil võimalik kasutada Smart1.0 Pro'd ka Alexa või Google Home'iga, mis tagab veelgi suurema mugavuse. Smart 1.0 Pro kaugjuhtimispult peab olema ühendatud teie koduvõrku.

Spetsifikatsioonid
Toide: 220-240V, ~50Hz

Kontroll: Juhtmevaba RF kaudu

Töötemperatuur: 5-30°C

Suurus: 86*123*20mm

Sagedus: 433MHz RF kaudu

Kontrollimise kaugus: 35m avatud takistuses

Wifi juhtimine APP-i kaudu

Meie Wifi-funktsioon võimaldab teil oma kütteseadmeid kaugjuhtida mis tahes iOS- või Android-seadmest. Saate hõlpsasti jälgida oma kütteseadme kütteolekut ja muuta seadistusi eemalt oma nutitelefonist või tahvelarvutist. Wifi küttejuhtimine võimaldab teile täiendavat energiasäästu kuni 10%.

7päevane programm

See funktsioon võimaldab teil seadistada igaks nädalapäevaks oma kütteplaani. Kasutage erinevaid temperatuuri seadistusi, näiteks selleks, kui olete kodus, tööl või kui lähete magama. Meie 7-päevane programm võib säästa kuni 15% energiat võrreldes käsitsi juhitavate süsteemidega.

Kohanduv start

Adaptive start'i abil õpib juhtimissüsteem, kui kaua võtab infrapunapaneelide küttekehadel aega programmeeritud temperatuuri saavutamine, nii et temperatuur saavutatakse teie poolt määratud ajal. See tähendab, et teie soojus lülitub varem sisse, nii et temperatuur saavutatakse näiteks teie tõusmise ajaks. Adaptiivse käivitamisega saate võrreldes käsitsi juhitava juhtimisega säästa kuni 2% energiat.

Avatud akna tehnoloogia

See funktsioon tuvastab automaatselt järsu temperatuuri languse ja paneb kütteseadme automaatselt energiasäästurežiimi. Avatud akna tuvastamine võib säästa kuni 4% energiat.

Puhkerežiim

Seadistage oma kütteseadmed puhkerežiimile meie tagasiarvestuse taimeriga, kui lähete pikemaks ajaks ära. Teie kütteseadmed soojendavad teie kodu minimaalselt, et vältida torude külmumist talvel.

Kaasaegne puuteekraani disain

Kaugjuhtimispult on elegantse ja moodsa disainiga, millel on ilus puuteekraan.

Sundirect Smart App

Sundirect Smart App suhtleb Smart1.0 Pro-ga, mis juhib Plus-seeria infrapunapaneelide tagaküljel olevat sisseehitatud vastuvõtjat. See on kõige mugavam viis Sundirecti kütteseadmete juhtimiseks. Sundirect Smart App töötab kõigis iOs ja Android-mobiilsideseadmetes ning seda saab alla laadida Appstore'ist või Playstore'ist.

Lisateave Sundirect Smart Appi kohta