Peegel infrapuna küttepaneel - MD Plus seeria

Sundirecti infrapuna peegel kütteseadmed sobivad vannitubadesse, kuna neil on kaitseklass IP44. Nad ei udune ja täidavad kahte funktsiooni, olles samal ajal nii soojendaja kui ka peegel. 

Sellel infrapuna peegel kütteseadmel on ränitraadist küttekeha, mille kuumakindlus on kuni 200° C, mis tagab suurema vastupidavuse. Kütteelement on väga hästi isoleeritud, mis muudab selle väga ohutuks. MD-seeria infrapunaküttepaneel on isoleeritud kahe kõrgkuumuse klaaskiudkihiga, mis tagab minimaalse soojuskao tagakülje suunas. Lihvitud terasest reflektor optimeerib küttejõudlust, peegeldades infrapunakiirgust ettepoole. MD-Plus seeria on varustatud meie Easy-Fit paigalduslahendusega, mis tagab lihtsa ja turvalise paigalduse.

Kõikidele juhtimispunktidele ja peegelpinnale antakse 2-aastane garantii ja paneelidele 5-aastane garantii.

Eelmine
Järgmine

Omadused

Sisseehitatud termostaat vastuvõtja

Sundirect MD-Plus-seeria paneeli tagaküljel on sisseehitatud termostaadi vastuvõtja, mis suhtleb meie nutikate küttejuhtimissüsteemidega - Smart1.0/ Smart1.0 Pro. Kombinaator vastab täielikult ELi ErP-määrusele (ökodisaini direktiiv). Pakume oma vastuvõtja puhul ka möödapääsurežiimi, mis võimaldab teil ühendada oma hoonete juhtimissüsteemidega, kui need on olemas.

Lisateave ErP määruse kohta

Tutvu lähemalt meie nutika küttejuhtimissüsteemiga: Smart1.0, Smart1.0 Pro

Mudelivalik

Mudel 

MD300-Plus
MD450-Plus
MD650-Plus

Võimsus

300W
450W
650W

Suurus

60*60cm
60*85cm
60*120cm

Kaal

9Kg
11Kg
17Kg

Paigaldus

seina
seina
seina

Sooja ala 

3-6m²
5-9m²
7-13m