Häälega juhitav traadita termostaat-pistik Wifi abil

Et rahuldada nõudlust lihtsa, kuid nutika Wifi juhtimise järele, töötasime välja Smart Plug'i, uuendusliku juhtimislahenduse, mis on spetsiaalselt loodud töötama koos kõigi Sundirecti "Plus" seeria infrapunapaneeliga kütteseadmetega.

Tavaliselt vajavad Wifi-termostaadid kõva juhtmestikku, sest Wifi-termostaadid vajavad pidevat toiteallikaid. Enamik lõppkasutajatest ei saa ise teha kõva juhtmestikku, vaid vajavad elektriku abi. Tavalised pistikuga termostaadid tuleb ühendada kütteseadmest termostaadiga, mis on mahukas ja mitte esteetiliselt meeldiv ning tavaliselt ei paku nad Wifi võimalust. Lihtsalt ühendage Smart Plug pistikupesa pistikupessa ja saate hakata oma Sundirecti infrapunapaneeliga kütteseadet vabalt ja ilma kõva juhtmestikuta juhtima.

Sundirect Smart Plug pakub kaasaegset disaini oma akrüülpinnaga ja puuteekraaniga, mis võimaldab lihtsaid, kuid kõiki vajalikke temperatuuri kontrolle. Sundirect Smart Appi abil saate seadistada keerulisema kütteprogrammi, kasutades erinevaid töörežiime, nagu manuaalne, nutikas ja puhkuserežiim. Kogu seadistamine on väga lihtne ja võtab vaid mõned minutid ilma elektrikute abita. Smart Plug'i abil saate võrreldes tavalise küttetermostaadiga säästa umbes 25% energiat. Üks Smart Plug saab ühendada korraga mitme "Plus" infrapunapaneeliga ja see kombinatsioon on ErP (ökodisain) heakskiidetud.

Spetsifikatsioonid
Toide: 220-240V, ~50Hz

Saadaval pistiku tüüp: Pistik: Schuko / Šveitsi pistik

Juhtimine: 433MHz raadiosagedusjuhtimine Smart Plugist kütteseadmetele. Wifi kaudu juhitav Sundirect Smart Smart Plug'ile

Töötemperatuur: 5-37°C

Suurus: 118*65mm

Kontrollimise kaugus: 35m ilma takistusteta

Kontrollivad üksused: Üks Smart Plug võib juhtida mitut Plus-paneeli, kui see on sidekaugusel.

Wifi juhtimine APP-i kaudu

Meie Wifi-funktsioon võimaldab teil oma kütteseadmeid kaugjuhtida mis tahes iOS- või Android-seadmest. Saate hõlpsasti jälgida oma kütteseadme kütteolekut ja muuta seadistusi eemalt oma nutitelefonist või tahvelarvutist. Wifi küttejuhtimine võimaldab teile täiendavat energiasäästu kuni 10%.

7päevane programm

See funktsioon võimaldab teil seadistada igaks nädalapäevaks oma kütteplaani. Kasutage erinevaid temperatuuri seadistusi, näiteks selleks, kui olete kodus, tööl või kui lähete magama. Meie 7-päevane programm võib säästa kuni 15% energiat võrreldes käsitsi juhitavate süsteemidega.

Puhkerežiim

Seadistage oma kütteseadmed puhkerežiimile meie tagasiarvestuse taimeriga, kui lähete pikemaks ajaks ära. Teie kütteseadmed soojendavad teie kodu minimaalselt, et vältida torude külmumist talvel.

Kaasaegne puuteekraani disain

Kaugjuhtimispult on elegantse ja moodsa disainiga, millel on ilus puuteekraan.

Sundirect Smart App

Sundirect Smart App suhtleb Smart Plugiga, mis juhib Plus-seeria infrapunapaneelide tagaküljel olevat sisseehitatud vastuvõtjat. See on kõige mugavam viis Sundirecti kütteseadmete juhtimiseks. Sundirect Smart App töötab kõigis iOs ja Android-mobiilsideseadmetes ning seda saab alla laadida Appstore'ist või Playstore'ist.

Lisateave Sundirect Smart Appi kohta