Klaas infrapuna küttepaneel - GD Plus seeria

Sundirect GD-Plus seeria on valmistatud kvaliteetsest turvakeraamilisest klaasist, mis ühendab keerulise disaini ja optimaalse küttevõimsuse. Keraamilise klaasi olemus võimaldab tavalise turvaklaasiga võrreldes rohkem infrapunakiirgust läbi lasta. See on saadaval mustas ja supervalges, mis on tõeliselt valge. Sellel infrapunaklaasist küttekehal on kaitseklass IP44, mistõttu sobib see kasutamiseks vannitubades. Koos meie käterätikuhoidjaga saab seda klaasist infrapunaküttepaneeli kasutada soovi korral ka käterätiku kuivatajana.

Sellel klaasist infrapunaküttepaneelil on ränitraadist küttekeha, mille kuumakindlus on kuni 200° C, mis tagab suurema vastupidavuse. Kütteelement on väga hästi isoleeritud, mis muudab selle väga ohutuks. GD-seeria klaasist infrapunaküttepaneel on isoleeritud kahe kõrge temperatuuriga klaaskiudkihiga, mis tagab minimaalse soojuskao tagakülje suunas. Lihvitud terasest reflektor optimeerib küttejõudlust, peegeldades infrapunakiirgust ettepoole. GD-Plus seeria on varustatud meie Easy-Fit paigalduslahendusega, mis tagab lihtsa ja turvalise paigalduse.

Kõikidele juhtimispultidele antakse 2-aastane garantii ja paneelidele 5-aastane garantii.

Eelmine
Järgmine

Omadused

Sisseehitatud termostaat vastuvõtja

Sundirect GD-Plus-seeria paneeli tagaküljel on sisseehitatud termostaadi vastuvõtja, mis suhtleb meie nutikate küttejuhtimissüsteemidega Smart1.0/ Smart1.0 Pro. Kombinaator vastab täielikult ELi ErP-määrusele (ökodisaini direktiiv). Pakume oma vastuvõtja puhul ka möödapääsurežiimi, mis võimaldab teil ühendada oma hoonete juhtimissüsteemidega, kui need on olemas.

Lisateave ErP määruse kohta

Tutvu lähemalt meie nutika küttejuhtimissüsteemiga: Smart1.0, Smart1.0 Pro

Mudelivalik

Mudel 

GD400-Plus
GD600-Plus
GD800-Plus

Võimsus

400W
600W
800W

Suurus

66*66cm
60*100cm
70*130cm

Kaal

12.4Kg
16.4Kg
24.1Kg

Paigaldus

seina
seina
seina

Värvid

must/ supervalge
must/ supervalge
must/ supervalge

Sooja ala 

4-8m²
6-12m²
8-16m²