Raamita infrapuna küttepaneelid - IC Plus seeria

Sundirect IC-Plus seeria on kõrgekvaliteediline infrapunaküttepaneel. Valge alumiiniumist pulbervärvitud pind ja siledad nurgad loovad elegantse disaini, mis sobib ideaalselt iga ruumi interjööri.

Selle raamita infrapuna küttepaneeliga on kaasas meie Easy-Fit paigalduslahendus, mis tagab lihtsa ja turvalise paigalduse seintele ja lagedele, kasutades selle ainulaadset klambrit. Paneeli paigaldamiseks seinale või lakke ei ole vaja mingeid lisatarvikuid. Varustatud meie sisseehitatud termostaatvastuvõtjaga, saab see suhelda meie Smart-küttejuhtimissüsteemidega. Enam ei ole vaja kasti või pistikvastuvõtjat, mis loob puhtama ja atraktiivsema välimuse.

Paneeli eriline konstruktsioon tagab ühtlase soojusjaotuse kogu paneeli pinnal kuni servadeni. See muudab selle üheks kõige tõhusamaks raamita infrapunapaneelide soojenduseks turul. Sellel infrapunaküttepaneelil on ränitraadist küttekeha, mille kuumakindlus on kuni 200° C, mis tagab suurema vastupidavuse.

Eelmine
Järgmine

Kütteelement on väga hästi isoleeritud, mis muudab selle väga ohutuks. IC-seeria infrapunaküttepaneel on isoleeritud kahe kõrgkuumuse klaaskiudkihiga, mis tagab minimaalse soojuskao tagakülje suunas. Lihvitud terasest reflektor optimeerib küttejõudlust, peegeldades infrapunakiirgust ettepoole. Selle infrapunakütteseadme kihid on maksimaalse ohutuse tagamiseks neetidega kokku liimitud. IC-Plus seeria on kaitseklassiga IPX2 ja ei sobi kasutamiseks niisketes ruumides.

Kõikidele juhtimispultidele antakse 2-aastane garantii ja paneelidele 5-aastane garantii.

Omadused

Sisseehitatud termostaat vastuvõtja

 

Sundirect IC-Plus-seeria paneeli tagaküljel on sisseehitatud termostaadi vastuvõtja, mis suhtleb meie nutikate küttejuhtimissüsteemidega Smart1.0/ Smart1.0 Pro. Kombinaator vastab täielikult ELi ErP-määrusele (ökodisaini direktiiv). Pakume oma vastuvõtja puhul ka möödapääsurežiimi, mis võimaldab teil ühendada oma hoonete juhtimissüsteemidega, kui need on olemas.

Lisateave ErP määruse kohta

Tutvu lähemalt meie nutika küttejuhtimissüsteemiga: Smart1.0, Smart1.0 Pro

Mudelivalik

Mudel 

IC400-Plus
IC700-Plus
IC900-Plus
IC1100-Plus

Võimsus

400W
700W
900W
1100W

Suurus

60*60cm
62*98cm
68*123cm
63*153cm

Kaal

8.0Kg
13.8Kg
18.0Kg
20.0Kg

Paigaldus

seina/lae
seina/lae
seina/lae
seina/lae

Sooja ala 

3-7m²
7-14m²
9-18m²
11-22m²