Juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga termostaat

Sundirect Smart1.0 on juhtmeta kaugjuhtimispuldiga termostaat, mis on spetsiaalselt loodud töötama koos Sundirecti Plus-seeria infrapunaküttepaneelide sisseehitatud vastuvõtjaga.

Meie Smart 1.0 juhtimissüsteemiga saate nüüd oma kütmist täielikult kontrollida ja ennetavalt energiat säästa meie ainulaadsete täiustatud funktsioonide abil. Võite ühendada ühe kaugjuhtimispuldi mitme samas ruumis asuva paneeliga ja juhtida kõiki korraga. Seda saab kas püsivalt seinale pinna peale paigaldada või kasutada kaugjuhtimispuldina. Tänu meie lihtsale seadistamiskonstruktsioonile saate sisseehitatud vastuvõtjaga sidet luua vaid mõne minutiga. Smart 1.0 kaugjuhtimispult töötab 2*AAA patareiga.

Spetsifikatsioonid

Toide: aku varu
Kontroll: Juhtmevaba RF kaudu
Töötemperatuur: 5-30°C
Suurus: 86*123*20mm
Sagedus: 433MHz RF kaudu
Kontrollimise kaugus: 35m avatud takistuses

7päevane programm

See funktsioon võimaldab teil seadistada igaks nädalapäevaks oma kütteplaani. Kasutage erinevaid temperatuuri seadistusi, näiteks selleks, kui olete kodus, tööl või kui lähete magama. Meie 7-päevane programm võib säästa kuni 15% energiat võrreldes käsitsi juhitavate süsteemidega.

Kohanduv start

Adaptive start'i abil õpib juhtimissüsteem, kui kaua võtab infrapunapaneelide küttekehadel aega programmeeritud temperatuuri saavutamine, nii et temperatuur saavutatakse teie poolt määratud ajal. See tähendab, et teie soojus lülitub varem sisse, nii et temperatuur saavutatakse näiteks teie tõusmise ajaks. Adaptiivse käivitamisega saate võrreldes käsitsi juhitava juhtimisega säästa kuni 2% energiat.

Puhkerežiim

Seadistage oma kütteseadmed puhkerežiimile meie tagasiarvestuse taimeriga, kui lähete pikemaks ajaks ära. Teie kütteseadmed soojendavad teie kodu minimaalselt, et vältida torude külmumist talvel.

Kaasaegne puuteekraani disain

Kaugjuhtimispult on elegantse ja moodsa disainiga, millel on ilus puuteekraan.