Infrapuna jalasoojendaja - FOOTWARMER 220-PRO

Sundirect Footwarmer220-Pro on spetsiaalselt projekteeritud väikesemõõtmeline kaasaskantav infrapunasoojendi, mida saab kasutada jalgade soojendamiseks. See töötab pinnatemperatuuril 70 kraadi C, mis teeb selle kasutamise ohutuks, ilma et peaks kartma jalgade kõrvetamist. Sellel on jalalüliti, mis võimaldab soojendajat väga kasutajasõbralikult sisse ja välja lülitada. Seadmega on kaasas alumiiniumist jalapealne, mis võimaldab seda ideaalselt paigutada näiteks laua alla või tooli ette, et hoida jalad soojana kõikjal kodus.

Samuti on see varustatud Wifi-ühendusega juhtplokiga, mis võimaldab teil teha täiustatud temperatuurikontrolli Sundirect Smart Appi kaudu, sealhulgas kaugjuhtimist oma kütteseadme abil, kogu nädala kütmise ajakava seadmist, mitme kütteseadme samaaegset juhtimist jne. Footwarmer220-Pro töötab ka Alexa ja Google Home'iga. Tänu oma nutika disaini omadustele ning väga madalale energiatarbimisele kasutatakse seda kütteseadet laialdaselt kontorites, kodudes jne.

Sundirect pakub 5-aastast garantiid küttesüsteemile ja 2-aastast garantiid juhtimisseadmetele.

Eelmine
Järgmine

Omadused

Sisseehitatud Wifi juhtimissüsteem

Sundirect FOOTWARMER220-Pro infrapuna küttepaneelil on paneeli tagaküljel sisseehitatud termostaat, mis suhtleb Sundirct Smart App'iga. Koos rakendusega vastab see täielikult ELi ErP-määrusele (ökodisaini direktiiv). Lihtsalt laadige rakendus alla Appstore'ist või Playstore'ist.

Lisateave ErP määruse kohta

Lisateave meie nutika kütte rakenduse kohta

Mudelivalik

Mudel 

FOOTWARMER220-Pro

Võimsus

220W

Suurus

40*65cm

Kaal

4.0Kg

Paigaldus

kaasaskantav