Nutikas infrapuna kivipinnaga küttepaneel- STONE600-Pro

Sundirect Stone600-Pro on kõrgekvaliteediline Wifi teel juhitav kivipinnaga kütteseade, millel on 3D-struktuuriga pind. Stone600-Pro pakub väga mugavat infrapuna küttekogemust ning ajatu ja ainulaadset disaini, mis on samal ajal inspireeritud loodusest. Luksusliku väljanägemisega kütteseade on ideaalne täiendus nii elutuppa kui ka vannituppa. Stone600-Pro on IP44-klassifikatsiooniga, mis muudab selle kasutatavaks vannitubades. Selle tagakülg on varustatud kinnitusaukudega, et lisada 3 valikulist rätikukangi (mudel nr.TR003), nii et seda saab kasutada ka rätikusooja.

See infrapunakiirgur on varustatud meie Easy-Fit paigalduslahendusega, mis tagab lihtsa ja turvalise paigalduse seinale, kasutades selle ainulaadset klambrit. Paneeli paigaldamiseks ei ole vaja mingeid lisatarvikuid.

Stone600- Pro-l on integreeritud temperatuuri kontrollkast ja see töötab koos Sundirect Smart Appiga, et seda saaks kasutada eemalt oma mobiiltelefoni kaudu. Ülimaks mugavuseks saab seda häälega juhtida Alexa ja Google Home'i kaudu.

Sundirect pakub 5-aastast garantiid küttesüsteemile ja 2-aastast garantiid juhtimisseadmetele.

Eelmine
Järgmine

Omadused

Sisseehitatud Wifi juhtimissüsteem

Sundirect Stone600-Pro infrapunaküttepaneelil on paneeli tagaküljel sisseehitatud termostaat, mis suhtleb Sundirct Smart App'iga. Koos rakendusega vastab see täielikult ELi ErP-määrusele (ökodisaini direktiiv). Lihtsalt laadige rakendus alla Appstore'ist või Playstore'ist.

Lisateave ErP määruse kohta

Lisateave meie nutika kütte rakenduse kohta

Mudelivalik

Mudel 

STONE600-Pro

Võimsus

600W

Suurus

55*110cm

Kaal

20.0Kg

Paigaldus

seinakinnitus

Sooja ala 

6-12m²