Infrapuna peegel küttepaneel LED valgustusega - LM600-PRO

Sundirecti valgustusega peegel kütteseade LM600-Pro on 3 in 1 lahendus, mis ühendab peegli, kütte ja valgustuse. Erinevalt enamikust LED-peeglitest või hägususevastastest peeglitest saab LM600-Pro-d kasutada teie vannitoa peamise küttelahendusena. Sellel peegelpaneelil on IP44 kaitseklass, mistõttu sobib see vannitubades kasutamiseks ning 600 W võimsusega on võimeline soojendama kogu vannituba väga mugavalt. Peegli pinnal on kaasaegne puuteekraan, mille abil saab käsitsi juhtida temperatuuri ja valgustust. Kuid veelgi parem on see, et see pakub hulgaliselt nutifunktsioone, kui ühendate selle Sundirect Smart Appiga ja kasutate seda eemalt oma mobiiltelefoni kaudu. Ja ülimaks mugavuseks on see ka hääljuhtimisega Alexa või Google Home'i kaudu juhitav.

See valgusega infrapuna peegel on varustatud meie Easy-Fit paigalduslahendusega, mis tagab lihtsa ja turvalise paigalduse seinale, kasutades selle ainulaadset klambrit. Paneeli paigaldamiseks ei ole vaja mingeid lisatarvikuid.

Sundirect pakub 5-aastast garantiid küttesüsteemile ning 2-aastast garantiid juhtimisele ja valgustusele. Meie nutikas konstruktsioon võimaldab väga lihtsalt vahetada valgustuspulgad rikke korral pärast garantiiperioodi lõppu.

Eelmine
Järgmine

Omadused

  • Küte+valgustus+peegel
  • Wifi juhtimine APP-i kaudu
  • Puuteekraaniga juhtimine peegli pinnal
  • Grupi juhtimine APP-i kaudu
  • Lihtne paigaldus

LM600-Pro on saadaval meie Innsbrucki laos alates detsembrist.Sisseehitatud Wifi juhtimissüsteem

Sundirect LM600-Pro infrapuna küttepaneelil on paneeli tagaküljel sisseehitatud termostaat, mis suhtleb Sundirct Smart App'iga. Koos rakendusega vastab see täielikult ELi ErP-määrusele (ökodisaini direktiiv). Lihtsalt laadige rakendus alla Appstore'ist või Playstore'ist.

Lisateave ErP määruse kohta

Lisateave meie nutika kütte rakenduse kohta

Mudelivalik

Mudel 

LM600-Pro

Võimsus

600W

Suurus

65*110cm

Kaal

18.0Kg

Paigaldus

seinakinnitus

Sooja ala 

6-12m²


Kataloogi allalaadimine


Juhendi allalaadimine