Infrapuna tahvel küttepaneel - IC900-Plus-Must

IC900-Plus-Black on meie uus juhtmevaba juhitav infrapunakütteseade. Sellel raamita tahvel küttepaneelil on spetsiaalne must pinnakate, mis võimaldab sellele kriidiga kirjutada. Seda saab hõlpsasti puhastada märja lapiga. Meie must kütteseade on suurepärane disainivalik kasutamiseks köögis või kontoris, ühendades hubase soojuse ja funktsionaalsuse.

Sellel raamita mustal küttekehal on sama struktuur ja juhtimissüsteem nagu meie valgetel IC-Plus küttekehadel, seega saab seda paigaldada ka lakke ja kasutada tavalise laeküttekehana. See on varustatud meie Easy-Fit paigalduslahendusega, mis tagab lihtsa ja turvalise paigalduse seinale ja lakke, kasutades selle ainulaadset klambrit. Paneeli paigaldamiseks seinale või lakke ei ole vaja mingeid lisatarvikuid. Varustatud meie sisseehitatud termostaadi vastuvõtjaga, saab see suhelda meie Smart-küttejuhtimissüsteemidega. Enam ei ole vaja kasti või pistikvastuvõtjat, mis loob puhtama ja atraktiivsema välimuse.

Eelmine
Järgmine

Paneeli eriline konstruktsioon tagab ühtlase soojuse jaotumise kogu paneeli pinnal kuni servadeni. See muudab selle üheks kõige tõhusamaks raamita infrapunapaneelide soojenduseks turul. Sellel infrapunaküttepaneelil on ränitraadist küttekeha, mille kuumakindlus on kuni 200° C, mis tagab suurema vastupidavuse. IC-seeria infrapunaküttepaneel on isoleeritud kahe kõrgkuumusega klaaskiudkihiga, mis tagab minimaalse soojuskao tagakülje suunas. Lihvitud terasest reflektor optimeerib soojendusvõimsust, peegeldades infrapunakiirgust ettepoole. IC-Plus seeria on kaitseklassiga IPX2 ja ei sobi kasutamiseks niisketes ruumides.

Kõikidele juhtimispultidele antakse 2-aastane garantii ja paneelidele 5-aastane garantii.

Omadused

Sisseehitatud termostaat vastuvõtja

Sundirect IC900-Plus-BLACK on paneeli tagaküljel sisseehitatud termostaadi vastuvõtja, mis suhtleb meie Smart-küttejuhtimissüsteemidega - Smart1.0/ Smart1.0 Pro ja SmartPlug. Kombinaator vastab täielikult ELi ErP-määrusele (ökodisaini direktiiv). Pakume oma vastuvõtja puhul ka ümbersõidurežiimi, mis võimaldab teil ühendada oma hoonete juhtimissüsteemidega, kui need on olemas.

Lisateave ErP määruse kohta

Tutvu lähemalt meie nutika küttejuhtimissüsteemiga: Smart1.0, Smart1.0 Pro, SmartPlug

Mudelivalik

Mudel 

IC900-Plus-must

Võimsus

900W

Suurus

70*125cm

Kaal

19.0Kg

Paigaldus

seina/lae

Sooja ala 

9-18m²

IC900-Plus-Black on saadaval meie Innsbrucki laos alates novembri algusest.