Parim Sundirect Smart App

Sundirect Smart App on lisatud iga Smart1.0 Pro juhtimissüsteemi või TH400 rätisoojendi ostu korral. See võimaldab teil maksimaalselt kontrollida oma kütmist ja samal ajal säästa energiat. Intuitiivsed juhtimisseadmed moodustavad äärmiselt kasutajasõbraliku kogemuse. Sundirect Smart Appi kasutamine on kõige mugavam viis oma Sundirecti soojendajate juhtimiseks.

Juhtimine teel

Reguleerige seadeid ja jälgige oma infrapunaküttesüsteemi hõlpsasti Sundirect Smart rakendusest mis tahes Android või iOS nutitelefonis või tahvelarvutis, ükskõik kust.

Lihtne seadistamine

Mobiilseadme ühendamine Sundirecti infrapunakütteseadmega on lihtne ja kiire, kui teil on tagatud toimiv Wifi ühendus.

Rühma kontroll

Looge oma kodus küttetsoonid rühmajuhtimisega. Kõik ühes ruumis või tsoonis olevad kütteseadmed saab rakenduses koondada ühe rühma alla. Selle asemel, et käia oma majas ringi ja reguleerida iga ruumi temperatuuri seadistusi, kontrollige kõiki tsoone mugavalt oma mobiilseadmest. Säästke rohkem energiat, kütes ainult neid tsoone, mida tegelikult kasutatakse.

Meeleolu rahu

Läksite puhkusele ja unustasite oma kütteseadmeid reguleerida? Seadistage puhkuserežiim Sundirect Smart rakenduse abil kõikjal maailmas. Teie infrapunakütteseadmed soojendavad ainult absoluutset miinimumi, et teie torud ei jäätuks.

Seadme jagamine

Jagage oma seadet teiste pereliikmetega mõne sekundiga, et igaüks saaks juurdepääsu kütte seadetele vastavalt oma soovile.

Keel

Meie rakendus võtab automaatselt kasutusele teie süsteemi keele. Kui rakendus ei ole süsteemikeeles saadaval, on see vaikimisi seatud inglise keeleks.

Hangi rakendus

Hangi rakendus, skaneerides seda QR-koodi või mine App Store'i või Google Playstore'i ja lae sealt alla Sundirect Smart App.